Listy Startowe  KURPIE  DANCE CUP   –  Myszyniec 22 KWIETNIA 2017

12.30 – PRÓBY

12.30 – ODPRAWA SĘDZIÓW

13.00 – SPOTKANIE INSTRUKTORÓW

13.30 – UROCZYSTE OTWARCIE IMPREZY , PREZENTAJA ZESPOŁÓW

MINI MINI – Formacje – Cheerleaders
13.45 Mini Błyskotki – Myszyniec 17
13.49 Diament – Płońsk  – „SMERFY” 10
13.53 Pasja Mini Mini – Ostrołęka 18
13.57 Fame – Łódź 12
14.01 Błyskotki – Myszyniec 18
14.05 Fan – Ostrołęka – „Wesoła Samba” 15
14.09 Pasja Kadet sport – „Cowboy” 21

 

MINI MINI – Formacje – Hip Hop
14.14 Magic Dance – Czerwin – ” Gangam style” 21
14.18 Mali Gangsterzy – Płońsk 20

 

MINI MINI – Formacje – Mażoretki
14.22 Pasja Mini Mini – Ostrołęka – „Mam tę moc” 18
14.25 Mini Fantazja – Maków Mazowiecki 8
14.29 Diament – Płońsk – „Kraina Lodu” 10
14.32 Pasja Mini Dance – Ostrołęka 24
14.35 Fame – Łódź 8
14.39 Pasja Kadet Sport – Ostrołęka – „Bańkę Łap” 21

 

MINI MINI – Formacje – Open
14.43 Mini Magic Dance Czerwin – ” Hula Hop” 21
14.46 Krasnoludki – Baranowo – „Bankę Łap” 15

 

MINI MINI – Mini Formacje – Jazz
14.50 Puencik – Płońsk 7

 

Mini Mini – Formacje – Jazz
14.55 Mini Fantazja – Maków Mazowiecki – „Jezioro Łabedzie” 17

 

Dzieci – Formacje – Mażoretki
14.59 Magic Dance – Czerwin 11
15.03 Fame – Łódź 16
15.07 Pasja Junior Dance – Ostrołęka 23
15.11 Mażoretki Aleksandrów Łódzki  – „Marsz w rytmie Dance” 14
15.15 Diament – Płońsk – „Alicja w Krainie Czarów” 15
15.19 Pasja Junior Sport – Ostrołęka – „Laleczki” 23
15.23 Viva –  Strzelce Wielkie 21

 

  1. 40- 16.00 – Ogłoszenie wyników i dekoracja zespołów Mini Mini i Dzieci Formacje Mażoretki
Dzieci – Mini Formacje – Open
16.10 Aaa Tak – Sompolno – „Bans” 7
16.13 Break Dance – Płońsk 5

 

Dzieci – Mini formacje – Cheerleaders
16.16 Pasja 1 – Ostrołęka  – „Kici Kici” 6
16.19 Fantazja – Maków Mazowiecki – „I Like Moovet” 6
16.22 Margaretki – Łódź 7
16.25 Pasja 2 – Ostrołęka 4
16.28 Pasja 3 – Ostrołęka 4
16.31 Pasja 4 – Ostrołęka 7

 

Junior – Formacje – Mażoretki
16.35 Błysk – Myszyniec 18
16.39 New Weave – Sompolno – „caravana” 15
16.43 Diament – Płońsk – „Passo Doble” 16

 

Dzieci – Formacje – Cheerleaders
16.47 Gwiazdy – Łęg Przedmiejski 12
16.51 Diament – Płońsk – „Minionki” 15
16.55 Mażoretki Aleksandrów Łódzki  – „Piramidą ku słońcu” 13

 

Dzieci – Formacje – Hip Hop
16.59 Skorp – Warszawa 13

 

Dzieci – Formacje – Jazz
17.03 Slide – Raciąż – „Dream” 20

 

Dzieci – Formacje – Open
17.07 Małe Metrum – Warszawa -” Słodka Niespodzianka” 20
17.11 Pasja Junior Sport – Ostrołęka – ” W szkole po lekcjach” 23
17.14 Big Stars – Przasnysz – „Taniec Czarownic” 18
17.18 Takt – Sompolno – „let’s dance” 12
17.22 Promyki – Raciąż – „Koty”

 

Junior – Mini Formacje- Cheerleaders
17.25 Diament – Płońsk 4
17.28 Fame – Łódź 7

 

Młodzież – Formacje – Mażoretki
17.31 Galaxy – Białystok – „Salsa Cuba” 12
17.35 Diament – Płońsk – „Dla Elizy” 15

 

Dzieci – Mini Formacje – Mażoretki
17.38 Fame – Łódź 7
17.41 Pasja – Ostrołęka 4
17.44 Fantazja – Maków Mazowiecki 6
17.47 Viva – Strzelce Wielkie 7

 

18.00 – 18.20  Ogłoszenie wyników – DZIECI, JUNIOR I MŁODZIEŻ Formacje Mażoretki

Junior – Mini formacje – Mażoretki
18.30 Sao Girls – Sompolno -„Cornfield Rock” 7
18.33 Diament – Płońsk 5
18.36 Viva – Strzelce Wielkie 6

 

Młodzież – Mini Formacje – Open
18.39 The Bass Beat – Przasnysz – Jedność 7

 

Junior – Formacje – Open
18.42 Metrum – Warszawa – „Zimowa Fantazja” 24
18.46 Mix – Sompolno – „Mario” 11
18.50 Flasch Dance – Warszawa – „Różowa Pantera” 16
18.54 Dream Dance – Przasnysz – „Na strychu” 20
18.58 Quatro – Warszawa 11

 

Junior – Formacje – Cheerleaders
19.02 Pasja Junior Sport – Ostrołęka – „Pom Pom Show” 23
19.06 Diament – Płońsk – „Piraci” 16

 

Młodzież – Formacje – Cheerleaders
19.10 Diament – Płońsk – „Faceci w czerni” 12

 

Junior – Mini Formacje – Hip Hop
19.14 Unicorns Crew – Warszawa 7
19.17 Shadows Crew – Płońsk 7

 

Junior – Mini Formacje – Open
19.20 Flasch Dance- Warszawa 7
19.23 Diament – Płońsk – „Flagi” 6
19.26 Gamma – Sompolno – „Power” 7

 

19.40 – Ogłoszenie wyników i dekoracja zespołów.

 

Lista startowa do pobrania: